busy-kielce.eu - świętokrzyski rozkład jazdy

środa 23 czerwca, 1:42

LEO Express - nowy przewoźnik, nowy kierunek podróży

LEO Express - nowy przewoźnik, nowy kierunek podróży

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Od wczoraj na kieleckim dworcu PKS zatrzymuje się nowy przewoźnik LEO Express.

Wykonuje on kurs na trasie międzynarodowej  Warszawa - Budapeszt. Trasa przejazdu uwzględnia również jako przystanek pośredni nasze miasto Kielce, co nas bardzo cieszy :)

Nasz kielecki rozkład jazdy został wzbogacony o bezpośredni kurs do miast na Słowacji: Popradu, Preszowa, Koszyc  oraz na Węgrzech do Miszkolc i Budapesztu.
Mamy możliwość bezpośredniego dotarcia z Kielc do Brzeska, Piwnicznej-Zdrój jak również dodatkowy kurs do Nowego Sącza, Krakowa, Warszawy czy Radomia.

Cała trasa przejazdu nowego kursu przedstawia się następująco:
Warszawa - Radom - Skarżysko-Kamienna - KIELCE - Kraków - Brzesko - Nowy Sącz - Rytro - Piwniczna-Zdrój - Poprad - Preszów - Koszyce - Miszkolc - Budapeszt.

W Kielcach autokar zatrzymuje się na dworcu PKS przy ul. Czarnowskiej. Bilety musimy zarezerwować  za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika https://www.le.cz/.
Nie ma możliwości zakupu biletu u kierowcy!

Bilety można również anulować, jeżeli zajdzie taka potrzeba, ale wtedy należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.
numer telefonu: +48 608 92 19 19

Przewoźnik Leo Express swoich pasażerów przewozi komfortowymi autokarami z bardzo ergonomicznymi fotelami. Na pokładzie do dyspozycji pasażera jest między innymi: toaleta,  gniazdko elektryczne, dostęp do Wi-Fi oraz butelka wody. Możemy również napić się ciepłej kawy, poczytać prasę codzienną czy porozmawiać z obsługą w różnych językach ;)

Rozkłady jazdy dostępne są również w naszej bazie https://www.busy-kielce.eu/rozklady-jazdy/.

Zachęcamy i zapraszamy do podróżowania z LEO Express, a przewoźnikowi życzymy dużej liczby pasażerów :)

KOMENTARZE (1)

Podroznik

31.8.2017 o 16:29

Tak luksusowych i wygodnych podróży jak z Leo Express nie ma nikt inny. Pora na wakacje !!