busy-kielce.eu - świętokrzyski rozkład jazdy

Menu

📅 wtorek 28 maja 🕤 9:53

LEO Express - nowy przewoźnik, nowy kierunek podróży

LEO Express - nowy przewoźnik, nowy kierunek podróży

💬 0

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Od wczoraj na kieleckim dworcu PKS zatrzymuje się nowy przewoźnik LEO Express.

Wykonuje on kurs na trasie międzynarodowej Warszawa - Budapeszt. Trasa przejazdu uwzględnia również jako przystanek pośredni nasze miasto Kielce, co nas bardzo cieszy 😀

Nasz kielecki rozkład jazdy został wzbogacony o bezpośredni kurs do miast na Słowacji: Popradu, Preszowa, Koszyc oraz na Węgrzech do Miszkolc i Budapesztu.
Mamy możliwość bezpośredniego dotarcia z Kielc do Brzeska, Piwnicznej-Zdroju jak również dodatkowy kurs do Nowego Sącza, Krakowa, Warszawy czy Radomia.

Cała trasa przejazdu nowego kursu przedstawia się następująco:
Warszawa - Radom - Skarżysko-Kamienna - Kielce - Kraków - Brzesko - Nowy Sącz - Rytro - Piwniczna-Zdrój - Poprad - Preszów - Koszyce - Miszkolc - Budapeszt.

W Kielcach autokar zatrzymuje się na dworcu PKS przy ul. Czarnowskiej. Bilety musimy zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika.
Nie ma możliwości zakupu biletu u kierowcy!

Bilety można również anulować, jeżeli zajdzie taka potrzeba, ale wtedy należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.
numer telefonu: +48 608 92 19 19

Przewoźnik Leo Express swoich pasażerów przewozi komfortowymi autokarami z bardzo ergonomicznymi fotelami. Na pokładzie do dyspozycji pasażera jest między innymi: toaleta, gniazdko elektryczne, dostęp do Wi-Fi oraz butelka wody. Możemy również napić się ciepłej kawy, poczytać prasę codzienną czy porozmawiać z obsługą w różnych językach 😀

Rozkłady jazdy dostępne są również w naszej bazie https://www.busy-kielce.eu/rozklady-jazdy/.

Zachęcamy i zapraszamy do podróżowania z LEO Express, a przewoźnikowi życzymy dużej liczby pasażerów 😀

💬 Pytania i odpowiedzi (0)