busy-kielce.eu - świętokrzyski rozkład jazdy

Menu

📅 piątek 21 czerwca 🕗 20:27

Tanie podróżowanie w grudniu z Kielc do Rzeszowa, Łodzi, Krakowa, Warszawy i wielu innych miast

Tanie podróżowanie w grudniu z Kielc do Rzeszowa,

💬 0

Grudzień jest wyjątkowym miesiącem. Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, spotkania rodzinne, a co za tym idzie to oczywiście podróże 😀

Jeżeli pomyślimy o nich wcześniej to możemy zakupić bilety po bardzo atrakcyjnych cenach, a reszta która nam pozostanie przeznaczyć np. na prezenty 😀

Oferta przewoźników wyglądają następująco:

  • przewoźnik NEOBUS, oferuje tanie bilety dostępne od 3 grudnia, start godzina 16:00 Nowa pula promocyjnych biletów obejmuje podróże do 20 marca (włącznie z feriami zimowymi). Bilety można zamówić na https://neobus.pl/. Z Neobusem możemy udać się z Kielc do Rzeszowa, Sanoka, Krosna, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego.
  • przewoźnik Muszkieter, proponuje w tym tygodniu tanie bilety na trasie Kielce - Warszawa, Kielce - Sandomierz, Kielce - Tarnobrzeg oraz do innych miast. Ceny biletów zaczynają się od 1 zł.
  • przewoźnik BP Tour, oferuje tanie bilety przez Internet https://bptour.moj-bus.pl/ na trasie Kraków - Kielce - Skarżysko-Kamienna - Szydłowiec - Radom - Zwoleń - Puławy.
  • przewoźnik Polski Bus oferuje tanie bilety bo zaczynają się od 2 zł w okresie ferii zimowych czyli od 11 stycznia a 22 lutego. Bilet możemy zakupić choćby dzisiaj.
  • przewoźnik Lux Express oferuje bilety za 1 zł na trasie Kielce - Kraków i Kraków - Kielce. W poniedziałek, wtorek, środę i czwartek od godziny 1:00 do godziny 5:00 w nocy od teraz do 13.12.2015 r. (niedziela), możecie zakupić bilet za 1 zł na podróż dnia następnego. Kupując bilet z poniedziałku na wtorek w podroż musicie się udać we wtorek czyli takie "last minute". Liczba biletów ograniczona. Nie trzeba wpisywał żadnych słów kluczowych, bilet można zamówić przez Internet.

Oferty przygotowane przez przewoźników są niezwykle kuszące i atrakcyjne zatem warto zapoznać się i skorzystać.

Pozdrawiamy.

💬 Pytania i odpowiedzi (0)