busy-kielce.eu - świętokrzyski rozkład jazdy

Menu

📅 niedziela (niehandlowa) 16 czerwca 🕜 13:37

Wakacje, wakacje… kierunek Zakopane

Rozkłady jazdy z Kielc do Zakopanego

💬 0

Sezon wakacyjny czas rozpocząć! zatem zachęcamy do podróżowania, zwiedzania i odpoczywania.

Świetnym miejscem do spędzenia czasu są nasze kochane, wspaniałe i najpiękniejsze Tatry. Zakopane proponuje cały wachlarz różnych atrakcji, śmiało możemy stwierdzić ze nie można się tu nudzić. A zatem ruszany w drogę 😊 Wyprawa do Zakopanego z Kielc jest bardzo prosta, przyjemna i tania. W ciągu dnia w okresie wakacyjnym jest wykonywanych 10 kursów bezpośrednich z Kielc do Zakopanego. Rozkład jazdy znajdziecie tutaj. Podróż w zależności od trasy trwa około 4-5 godzin.

Ale jeżeli jednak chcielibyście wydłużyć trasę lub urozmaicić to dobrym rozwiązaniem jest podróż z przesiadka w Krakowie do Zakopanego. W magicznym Krakowie, możemy zawsze wypić pyszną kawę, ukłonić się Adasiowi na Rynku Głównymi i wyruszyć w dalszą podróż. Rozkłady jazdy wszystkich busów i autokarów Kraków - Zakopane znajdziesz na https://www.busy-krk.pl/zakopane-krakow/.

Ceny biletów są bardzo atrakcyjne. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd w lipcu to np. wraz z przewoźnikiem PKS Ostrowiec Świętokrzyski możemy zakupić bilet już za jedyne 20 zł. Pozostali przewoźnicy ceny również maja bardzo atrakcyjne np. Polonus 30 zł, PKS Ciechanów 30 zł, Polski Bus od 25 zł. Zatem korzystajmy z transportu publicznego, ponieważ jest to dobry sposób na tanie, ciekawe i pełne niespodzianek wakacje.

Piękne górskie widoki, słoneczna pogoda i atrakcyjne ceny… zatem pakujemy się i jedziemy do Zakopanego!
Mam nadzieje, że taka propozycja wakacyjna Wam przypadnie do gustu. Jeżeli tak zostaw koniecznie komentarz.

Pozdrawiamy i życzymy miłego wypoczynku!

💬 Pytania i odpowiedzi (0)