busy-kielce.eu - świętokrzyski rozkład jazdy

czwartek 18 stycznia, 12:32

Wyjazdy wakacyjne z Kielc nad morze - cz. 2

Wyjazdy wakacyjne z Kielc nad morze (cz2)

Przez okres wakacji PKS Ostrowiec Świętokrzyski uruchomił linie autobusowe nad Morze Bałtyckie. To świetna sprawa, gdyż jest już kolejny przewoźnik (po PKS Staszów o którym pisaliśmy ostatnio), który wykonuje połączenia do naszych kurortów nadmorskich.

PKS Ostrowiec Świętokrzyski oferuje 3 kierunki:

do Ustki i Kołobrzegu

17:45 Ostrowiec Świętokrzyski
18:25 Starachowice Zach.PKP
18:32 Wąchock Pl. Mjr Ponurego
18:50 Skarżysko-Kamienna PKP
19:00 Suchedniów
19:35 Kielce D.A.
20:25 Końskie, Ul.Zamkowa
21:35 Piotrków Trybunalski D.A.
22:50 Łódź/ Dw. PKP Łódź Kaliska
00:45 Włocławek D.A.
01:45 Toruń D.A.
02:35 Bydgoszcz D.A.
06:15 Słupsk,D.A.
06:45 Ustka, Portowa
07:25 Jarosławiec
08:00 Darłowo
08:25 Dąbki
08:50 Łazy
09:02 Unieście
09:12 Mielno
09:31 Sarbinowo
09:58 Ustronie Morskie,
10:08 Sianożęty,
10:25 Kołobrzeg D.A. - powrót 12.55 do Ostrowca Świętokrzyskiego

do Jastrzębiej Góry i Władysławowa

19:00 Ostrowiec Świętokrzyski D.A.
19:20 Opatów, D.A.
20:40 Kielce D.A.
21:30 Końskie
21:52 Żarnów
22:02 Paradyż
22:24 Sulejów
22:45 Piotrków Trybunalski,
23:50 Łódź Dw. PKP Łódź Kaliska
01:55 Włocławek D.A.
02:35 Ciechocinek
03:10 Toruń D.A.
04:10 Świecie, D.A.
06:35 Gdańsk, D.A.
06:50 Sopot Bohaterów Monte Casino
07:10 Gdynia D.A.
07:28 Reda Gdańska
07:46 Puck
08:01 Władysławowo,
08:06 Chłapowo,
08:11 Rozewie,
08:16 Jastrzębia Góra, D.A, powrót 18.30 do Ostrowca Świętokrzyskiego

do Łeby

przez Starachowice, Skarżysko Kamiennie, Radom, Płock, Toruń z zajazdem do Malborka i Trójmiasta, Władysławowa i Karwi.
Wyjazd z Ostrowca Świętokrzyskiego o 18.00

Przewoźnik przygotował szereg atrakcyjnych ulg dla swoich pasażerów: dzieci do 4 roku życia mają bezpłatny przejazd, a dzieci od 5 roku do 7 roku życia, młodzież szkolna, studenci i osoby powyżej 60 roku życia - 20% zniżki. Podróżując  z dzieckiem :) do 16 roku życia przy zakupie 2  biletów otrzymuje się zniżkę 10%-ową.

Bilety można zakupić w kasie dworcowej w Ostrowcu Świętokrzyskim lub u kierowców w autobusach. Prowadzona jest też telefoniczna rezerwacja biletów - tel. 607 432 921.

Podróż odbywa się dużymi wygodnymi autokarami  prowadzonymi przez miłych doświadczonych kierowców.

Kursy wakacyjne nad morze oferuje również PKS Staszów. Więcej możesz przeczytać tutaj.

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz jako pierwsza osoba!