busy-kielce.eu - świętokrzyski rozkład jazdy

Menu

📅 wtorek 21 września 🕖 7:27

Wyjazdy wakacyjne z Kielc nad morze - cz. 2

Wyjazdy wakacyjne z Kielc nad morze (cz2)

💬 0

Przez okres wakacji PKS Ostrowiec Świętokrzyski uruchomił linie autobusowe nad Morze Bałtyckie. To świetna sprawa, gdyż jest już kolejny przewoźnik (po PKS Staszów o którym pisaliśmy ostatnio), który wykonuje połączenia do naszych kurortów nadmorskich.

PKS Ostrowiec Świętokrzyski oferuje 3 kierunki:

do Ustki i Kołobrzegu

17:45 Ostrowiec Świętokrzyski
18:25 Starachowice Zachodnie PKP
18:32 Wąchock Pl. mjr. Ponurego
18:50 Skarżysko-Kamienna PKP
19:00 Suchedniów
19:35 Kielce D.A.
20:25 Końskie, ul. Zamkowa
21:35 Piotrków Trybunalski D.A.
22:50 Łódź Dw. PKP Łódź Kaliska
00:45 Włocławek D.A.
01:45 Toruń D.A.
02:35 Bydgoszcz D.A.
06:15 Słupsk, D.A.
06:45 Ustka, Portowa
07:25 Jarosławiec
08:00 Darłowo
08:25 Dąbki
08:50 Łazy
09:02 Unieście
09:12 Mielno
09:31 Sarbinowo
09:58 Ustronie Morskie
10:08 Sianożęty
10:25 Kołobrzeg D.A. - powrót 12:55 do Ostrowca Świętokrzyskiego

do Jastrzębiej Góry i Władysławowa

19:00 Ostrowiec Świętokrzyski D.A.
19:20 Opatów D.A.
20:40 Kielce D.A.
21:30 Końskie
21:52 Żarnów
22:02 Paradyż
22:24 Sulejów
22:45 Piotrków Trybunalski,
23:50 Łódź Dw. PKP Łódź Kaliska
01:55 Włocławek D.A.
02:35 Ciechocinek
03:10 Toruń D.A.
04:10 Świecie D.A.
06:35 Gdańsk D.A.
06:50 Sopot Bohaterów Monte Casino
07:10 Gdynia D.A.
07:28 Reda Gdańska
07:46 Puck
08:01 Władysławowo
08:06 Chłapowo
08:11 Rozewie
08:16 Jastrzębia Góra D.A, powrót 18:30 do Ostrowca Świętokrzyskiego

do Łeby

przez Starachowice, Skarżysko-Kamienną, Radom, Płock, Toruń z zajazdem do Malborka, Trójmiasta, Władysławowa i Karwi.
Wyjazd z Ostrowca Świętokrzyskiego o 18:00

Przewoźnik przygotował szereg atrakcyjnych ulg dla swoich pasażerów: dzieci do 4 roku życia mają bezpłatny przejazd, a dzieci od 5 roku do 7 roku życia, młodzież szkolna, studenci i osoby powyżej 60 roku życia - 20% zniżki. Podróżując z dzieckiem 😀 do 16 roku życia przy zakupie 2 biletów otrzymuje się zniżkę 10%-ową.

Bilety można zakupić w kasie dworcowej w Ostrowcu Świętokrzyskim lub u kierowców w autobusach. Prowadzona jest też telefoniczna rezerwacja biletów - tel. 607 432 921.

Podróż odbywa się dużymi wygodnymi autokarami prowadzonymi przez miłych doświadczonych kierowców.

Kursy wakacyjne nad morze oferuje również PKS Staszów. Więcej możesz przeczytać tutaj.

💬 Pytania i odpowiedzi (0)