busy-kielce.eu - świętokrzyski rozkład jazdy

Menu

📅 wtorek 28 maja 🕘 9:14

Dworzec BUS w Kielcach

Dworzec busów to drugi największy po dworcu autobusowym przy ulicy Czarnowskiej punkt na mapie Kielc, z którego odjeżdżają busy w mieście.

Na dworcu znajduje się kilka stanowisk odjazdowych, z których codziennie odjeżdżają busy do miejscowości znajdujących się w województwie świętokrzyskim ale również np. do Krakowa czy Lublina.

Lokalizacja dworca

Dworzec busów w Kielcach położony jest przy ulicy Żelaznej 18 w bliskim sąsiedztwie dworca PKP oraz dworca autobusowego nazywanego "spodkiem". Dokładna lokalizacja została zaznaczona na mapie obok.

🚍 Dworzec busów w Kielcach

ul. Żelazna 18 25-014 Kielce woj. świętokrzyskie Polska

🛰️ Współrzędne GPS: 50.87650796, 20.6197811.

Budynek główny dworca busów
Budynek główny dworca busów
Stanowiska odjazdowe
Stanowiska odjazdowe

Rozkłady jazdy

Na naszej stronie znajdują się rozkłady jazdy większości przewoźników, którzy realizują połączenia z tego dworca:

Na terenie dworca znajduje się bar Bistro oraz poczekalnia. Przy stanowiskach odjazdowych zamieszczone są rozkłady jazdy.

💬 Pytania i odpowiedzi (6)

Sylwia Odpowiedz

Czy z waszego dworca odjeżdżają busy na Nowa Hutę lub Widełki?

Dominik Odpowiedz

Dzień dobry, czy z dworca odjeżdża bus do Małogoszcza?

Pasażer Odpowiedz

Czy można jakąś informacje czy tylko jeden bus jeździ z Kielc do Pińczowa? Chodzi mi o godz. po 8 rano.

busy-kielce.eu❤️

Tak, do Pińczowa kursuje tylko jeden przewoźnik MAT-BUS. Rozkłady jazdy dostępne są na https://www.busy-kielce.eu/pinczow-kielce/.

Wiesława Odpowiedz

Czy można u Państwa wynająć busa do 9 osób trasa Kielce - Zielona Góra na pogrzeb? Proszę podać warunki wynajmu i cenę z kierowcą.

busy-kielce.eu❤️

Pani Wiesławo, my jako strona www nie realizujemy żadnych połączeń ani też nie świadczymy usług wynajmu. W tej sprawie prosimy skontaktować się z którymś z przewoźników, których rozkłady jazdy znajdują się na naszej stronie - wystarczy wejść w jakieś połączenie i nad tabelami z rozkładami jazdy podane są numery telefonów do przewoźników. Mamy nadzieję, że te informacje okażą się pomocne.