busy-kielce.eu - świętokrzyski rozkład jazdy

Menu

📅 sobota 25 maja 🕞 15:51

Wygodne połączenia z Kielc do Warszawy, Krakowa, Budapesztu - teraz drugi bilet gratis

Wygodne połączenia z Kielc do Warszawy, Krakowa, Budapesztu

💬 0

Firma przewozowa LEO Express rozpoczęła sprzedaż biletów na najbliższe miesiące. Z tej okazji kupując bilet w okresie 12-18 październik - drugi, na ten sam przejazd otrzymasz gratis. Bogata oferta pozwala podróżować po Polsce i Europie. Sprzedaż biletów promocyjnych odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Jeździmy również z Kielc. Popularne kierunki to Radom, Warszawa, Kraków, Nowy Sącz, Poprad, Budapeszt.

Słowackie Tatry, stolica Węgier, urzekający Lwów, a może polskie morze? Miłośnicy podróży, dzięki firmie LEO Express, mogą planować swoje wyjazdy szybko i komfortowo! Autokary wyposażone są w dostęp do szybkiego Wi-Fi, gniazdka umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych, obsługę Stewardów, catering i toalety. Dodatkowo, pomiędzy siedzeniami, jest więcej miejsca na nogi niż u znanych do tej pory przewoźników.

LEO Express Kielce - Budapeszt

Poczuj klimat Budapesztu!

Mając do dyspozycji najwyższy standard podróży, warto wybrać się na dłuższy wyjazd, np. do Budapesztu. Stolica Węgier urzeka niezwykłą architekturą, podkreślaną szczególnie nocą poprzez odpowiednie oświetlenie. Ważnym elementem węgierskiej turystyki jest również kuchnia - głównym jej składnikiem jest czerwona papryka, mięso i świeży chleb. Festiwal smaków i zapachów, podkreślony nutami winnymi, pozostawi wspomnienia na długo. Budapeszt, połączony jest linią autokarową LEO Express z Warszawą i przebiega między innymi przez Nowy Sącz, Kraków, Kielce i Radom.

Decydując się na podróż liniami LEO Express, możesz skorzystać z promocji 1+1 gratis!

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i do zakupionego biletu, drugi na ten sam przejazd otrzymaj gratis! Promocja dotyczy wybranych linii autokarowych:

  • Warszawa - Kraków - Koszyce - Budapeszt
  • Kraków - Gdańsk - Gdynia - Ustka
  • Warszawa - Ostrawa - Brno - Wiedeń

Promocja trwa w dniach 12.10.2017 r. - 18.10.2017 r. na wybrane połączenia w okresie 19.10.2017 r. - 08.12.2017 r. Aby skorzystać z promocji, wybierz dwa bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej, a zniżka naliczy się automatycznie. Bilety zakupione w promocji nie podlegają zwrotowi. Promocja dotyczy biletów zakupionych na stronie https://www.le.cz/

Więcej informacji o promocji znajdziesz pod linkiem: https://www.le.cz/cms/promocja_1_plus_1-51934.htm.

💬 Pytania i odpowiedzi (0)