busy-kielce.eu - świętokrzyski rozkład jazdy

sobota 21 lipca, 21:18

Wyjazdy wakacyjne z Kielc nad morze - cz. 1

Wyjazdy wakacyjne z Kielc nad morze (cz1)

Najczęściej wybieranym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów są miejscowości nadmorskie czyli Kołobrzeg, Władysławowo, Mielno. Pomimo zmiennej pogody możemy jednak stwierdzić, że wakacje nad naszym Morzem Bałtyckim to świetny sposób na spędzenie urlopu wakacyjnego. Zawdzięczamy to między innymi naszemu pięknym plażom oraz wspaniałym widokom.

Z Kielc nad Bałtyk, korzystając z komunikacji publicznej, można dostać się na dwa sposoby - autobusem lub pociągiem. W okresie wakacyjnym aby udogodnić dojazd przewoźnicy otwierają dodatkowe połączenia.

Tak zrobił PKS Staszów, który przygotował dwie bezpośrednie linie autokarowe - do Kołobrzegu i do Darłowa. Kursy odbywają się codziennie do 27.08.2016 r.

Staszów - Kielce - Kołobrzeg

Wyjazd codziennie z dworca PKS w Kielcach  o godz. 20:15, natomiast powrót z Kołobrzegu o 19:00. Trasa wygląda następująco:

19:00 STASZÓW D.A ul. Krakowska - 08:36
19:20 RAKÓW Rynek - 08:16
19:35 ŁAGÓW I (Rynek) - 08:01
20:15 KIELCE, DWORZEC BUS ul. Żelazna 18 - 07:21
21:10 KOŃSKIE Bank Spółdzielczy - 06.26
21:43 PARADYŻ ul. Konecka BS - 05.53
22:03 SULEJÓW, Ul. Dworcowa - 05.33
22:20 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, D.A/PKP Roweckiego - 05:16
23:15 ŁÓDŹ ul. Kaliska D.A./D.K - 04:21
01:25 KONIN, ul. Kolejowa - 02:11
02:51 GNIEZNO ul. Kościuszki - 00:45
04:21 CHODZIEŻ, ul. Wyszyńskiego - 23:15
04:51 PIŁA, ul. Zygmunta Starego PKP/PKS - 22:45
06:16 SZCZECINEK, ul. Dworcowa - 21:20
07:31 KOSZALIN, ul. A. Krajowej - 20:05
07:47 MIELNO, ul. Lechitów - 19:49
08:27 USTRONIE MORSKIE - 19:09
08:33 SIANOŻĘTY, ul. Lotnicza - 19:03
08:36 KOŁOBRZEG, ul. Kniewskiego PKP - 19:00

Staszów - Kielce – Darłowo

Wyjazd codziennie z dworca PKS w Kielcach  o godz. 18:13, natomiast powrót z Darłowa o godz. 18:00. Trasa wygląda następująco:

17:00 STASZÓW D.A ul. Krakowska - 08:27
17:20 RAKÓW Rynek - 08:07
17:48 Daleszyce STASZICA/01 - 07:39
18:13 KIELCE D.A. - 07:14
18:56 SKARŻYSKO-KAMIENNA - 06:31
19:11 SZYDŁOWIEC - 06:16
19:46 RADOM D.A. - 05:41
20:22 BIAŁOBRZEG ul. Poświętna - 05:05
20:50 GRÓJEC ul. Niepodległości - 04:37
22:00 SOCHACZEW ul. Sienkiewicza - 03:27
23:05 PŁOCK, ul. Jachowicza 40 - 02:22
00:00 WŁOCŁAWEK D.A. - 01:27
00:43 CIECHOCINEK, ul. Kopernika D.K. - 00:44
01:11 TORUŃ, D.A. - 00:16
02:05 BYDGOSZCZ D.A. - 23:20
03:50 CZŁUCHÓW, ul. Wojska Polskiego - 21:36
04:40 BIAŁY BÓR, Rynek - 20:46
05:00 MIASTKO, D.A - 20:26
06:05 SŁUPSK, D.A./D.K. - 19:21
06:28 USTKA PORTOWA - 18:58
07:03 JAROSŁAWIEC ul. Bałtycka - 18:23
07:26 DARŁOWO, D.A - 18:00

W celu rezerwacji biletu lub uzyskaniu szczegółowych informacji możesz się skontaktować telefonicznie z Działem Przewozów Pasażerskich w Staszowie tel. 15 864 26 65 wew. 205 (w godz. 7:00 - 15:00). Natomiast  po godzinie 15-ej pod numerem telefonu: 15 864 28 02, 609 530 064

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do skorzystania z usług PKS Staszów. W następnym artykule przedstawimy kolejne wakacyjne kierunki.

Pozdrawiamy :)

KOMENTARZE (1)

Jola

8.7.2016 o 12:15

Mielno jest piękne, cudne widoki i wspomnienia .....